Potwierdź swoje dane

Pola obowiązkowe*

Administratorem danych osobowych jako Zleceniodawcy przeprowadzanej loterii jest Develey Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Batalionu Platerówek 3, 03-308 Warszawa, NIP 524-10-17-996, REGON 010898648, KRS 0000040165 (dalej: Develey). Kontakt z Develey jest możliwy także pod adresem e-mail: ochrona.danych@develey.com.pl.

Przetwarzanie danych osobowych Uczestników Loterii przez Develey odbywa się przede wszystkim w celu promocji i wsparcia sprzedaży produktów Develey na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Develey (art. 6 ust. 1 lit f RODO).

W celu prowadzenia Konta Użytkownika w Sklepie Internetowym Develey – zastosowanie ma odrębny Regulamin Sklepu Internetowego i Polityka prywatności serwisu internetowego.

W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody będziemy mogli Państwa powiadamiać o oferowanych przez nas produktach i usługach oraz nowościach. My również nie lubimy spamu i szanujemy Państwa preferencje. Jesteśmy przekonani, iż nasze propozycje będą dla Państwa interesujące. Taką zgodę można wycofać w Panelu Klienta sklepu, w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest również Organizator loterii APT&right Business Solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Kępnej 17a lok. 2, 03-730 Warszawa, KRS: 0000413903, REGON: 146036039, NIP: 5252532704, (dalej Organizator). Kontakt z Organizatorem jest możliwy także pod adresem e-mail: taksmakujewygrana@aptandright.com

Dane osobowe Uczestników, laureatów przetwarzane są przez Organizatora przede wszystkim w celu organizacji i przeprowadzenia Loterii w ramach umowy zawartej z Uczestnikami, w tym wyłonienia laureatów Loterii, weryfikacji ich uprawnień w celu wydania nagrody oraz wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Organizatorze wskazanych w Regulaminie Loterii.


Informacje dotyczące warunków Loterii oraz szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w przeprowadzanej loterii Tak Smakuje Wygrana znajdują się w Regulaminie Loterii

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach w zakresie prowadzenia Konta Użytkownika w Sklepie Internetowym Develey, znajduje się w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu Internetowego.

Informacje o ryzyku związanym z hazardem

Nazwy instytucji świadczących pomoc osobom z problemami hazardowymi wraz z linkiem do strony tych instytucji

Zapewnienie ochrony małoletnich przy sposobie prezentacji informacji handlowych na stronie internetowej: wykonując obowiązek, o którym mowa w art. 15i ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych w zakresie zapewnienia ochrony małoletnich przy sposobie prezentacji informacji handlowych na stronie internetowej, Organizator oświadcza, iż niniejsza strona internetowa nie zawiera informacji handlowych.


Zezwolenie:
Loteria promocyjna „TAK smakuje wygrana" organizowana przez APT&right Business Solutions sp. z o.o. w okresie od dnia 1 czerwca 2020 r. do dnia 1 grudnia 2021 r. na podstawie zezwolenia Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Warszawie nr 1401-IOA.4243.74.2020.MF z dnia 29 maja 2020 r.

Dziękujemy za Rejestrację w loterii.

Od teraz możesz gromadzić swoje losy
Jeżeli chcesz teraz dodać paragon kliknij guzik poniżej

Wgraj paragon

lub

baw się bez zakupów

Dołącz paragon

Proszę o podkreślenie wszystkich produktów promocyjnych na paragonie.
Bez zaznaczenia produktu paragon nie będzie brał udziału w loterii.

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie.

Losy zostaną przyznane po weryfikacji paragonu

Aby zobaczyć swoją historię losów wejdź na develey.pl

Baw się dalej

Prosimy zachowaj oryginał paragonu - jest to warunek niezbędny do wydania nagrody.

Zgłoszenie zostało już zarejestrowane

Wgraj następny paragon

Kolejny paragon w celu otrzymania losu możesz dodać dopiero w kolejnym miesiącu

Zobacz swoją historię losów na develey.pl

Wysyłamy Twoje zgłoszenie