Tak
Wygrana

weź udział w loterii i wygraj

12X Thermomix TM6

Thermomix® to wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, które łączy 20 funkcji w jednej kompaktowej obudowie. To urządzenie nowej generacji jest czymś więcej niż wielofunkcyjnym sprzętem kuchennym - nowe funkcje oraz szeroki wybór przepisów z funkcją gotowania z ustawieniami pozwalają klientom gotować kreatywnie, zdrowo, oszczędnie i smacznie. Wskazówki wyświetlane na dużym ekranie dotykowym urządzenia, krok po kroku, prowadzą użytkownika przez wszystkie etapy przepisu, dzięki czemu gotowanie nawet skomplikowanych przepisów będzie łatwe i przyjemne, a zintegrowana z urządzeniem platforma z przepisami na Thermomix® Cookidoo® (Cookidoo.pl), jest niekończącym się źródłem inspiracji oraz wyjątkowym ułatwieniem w codziennym planowaniu posiłków.

60X Naczynie Zepter

Zdrowe, a jednocześnie smaczne i szybkie gotowanie nigdy nie było takie łatwe i przyjemne! Gotuj bez wody, smaż bez tłuszczu. Nowa jakość Twojego codziennego menu dzięki naczyniom do zdrowego gotowania Zepter. Z tym jednym narzędziem w swojej kuchni możesz zredukować spożycie kalorii nawet o 1500 kalorii w ciągu tygodnia. Opatentowana technologia i konstrukcja naczyń, najwyższej jakości materiał i wykonanie umożliwiają równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz naczynia, dzięki czemu składniki gotują się we własnej wodzie, zachowując wszystkie wartości odżywcze, walory smakowe i aromat!

36X Zestaw noży Fiskars

Noże Fiskars nie tylko dobrze wyglądają, ale też zapewniają wyjątkowe wyniki w kuchni. Linia noży Fiskars Royal doskonale łączy współczesne wzornictwo z funkcjonalnością. Noże z serii Royal wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej (1.4116) zawierającej chrom, molibden i wanad, co zapewnia ostrość przed długi czas. Specjalny kształt ostrza gwarantuje precyzyjne cięcia. Ergonomiczna rękojeść i osłona na palce zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Twardość 55 HRC. *Zaleca się mycie ręczne.

600X
Koszyk zakupowy
o wartości 50zł na zakupy
w E-Sklepie Develey
Zobacz więcej
120x darmowe warsztaty kulinarne

Darmowe warsztaty kulinarne organizowane są w ramach niezależnej od loterii promocji, której organizatorem jest firma Develey Polska.
Warsztaty organizowane będą w naszym Studiu Kulinarnym w Warszawie w każdy ostatni piątek miesiąca, zaczynając od 26 lipca.
Jeżeli chcesz poznać tajniki smacznego i zdrowego gotowania, a przy okazji miło spędzić czas - nasze warsztaty są właśnie dla Ciebie. Pod okiem profesjonalnych doradców kulinarnych będziesz gotować, smakować i świetnie się bawić.

Zobacz więcej
Loteria przeznaczona dla osób pełnoletnich.
Organizatorem Loterii jest APT & RIGHT Business Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kępnej 17a lok. 2, 03-730 Warszawa.
Wysyłamy Twoje zgłoszenie