Tak
Wygrana

weź udział w loterii i wygraj

4X Thermomix

Thermomix® TM5 to nowoczesne urządzenie kuchenne, dzięki któremu szybkie i łatwe gotowanie jest możliwe w każdej kuchni. Przygotujemy w nim codzienne posiłki, a także przekąski i napoje na treningi. TM5 łączy funkcje 12 urządzeń w jednej, kompaktowej formie – miksuje, blenduje, waży, gotuje na parze, miesza, ubija, emulguje, mieli, rozpuszcza, gotuje, sieka i wyrabia ciasto – zajmując niewiele miejsca w kuchennej przestrzeni.

36X Naczynie Philipiak

Naczynia Philipiak umożliwiają zastosowanie rozmaitych metod gotowania, z których wszystkie koncentrują się na zachowaniu naturalnych składników odżywczych potraw. Dzięki temu przygotowywane dania są aromatyczne, zdrowe i pełnowartościowe. Smakują znakomicie.

36X Urządzenie Greentest

Sprawdzaj jakość warzyw, owoców i mięs przed ich zakupem.

Greentest bada zawartość azotanów w owocach i warzywach oraz testuje jakość i skład surowego mięsa. Dzięki temu możesz sprawdzić jak dużo ewentualnych substancji szkodliwych zawierają artykuły, które zamierzasz kupić.

36X Urządzenie airsensor

Badaj jakość powietrza w domu i w pracy.

AirSensor to czujnik jakości powietrza. Pozwala na pomiar zanieczyszczeń powietrza w pomieszczeniach zamkniętych. Sprawdzi się zarówno w Twoim domu – kuchni, sypialni, salonie, pokoju dziecka – jak i w biurze.

960X
Koszyk zakupowy
o wartości 50zł netto
w E-Sklepie Develey
Zobacz więcej
Loteria przeznaczona dla osób pełnoletnich.
Organizatorem loterii jest Happen House Sp. z o.o., ul. Brukselska 20, 03-973 Warszawa.
Wysyłamy Twoje zgłoszenie